Eftelya

Börek ve Tatlı Dünyası

2000 yılında Gazi Mahallesi Son Durak‘ta iki masalı bir dükkân çıktığımız bu yolda kısa zamanda çok mesafe kat ettik. Amatörlüğün coşkusunu hiç yitirmeden üretimde ve hizmette profesyonelleşme yolunda her geçen gün daha büyük adımlar attık. Sevgi, saygı, karşılıklı güven ve hoşgörü çerçevesinde değerli müşterilerimizin de önemli katkılarıyla sektörümüzde söz sahibi olduk.

Bizimle Tanışın

Tutku bizim işimiz

2003 yılında İsmetpaşa Caddesi’nde ikinci salonumuzu açtık. 2007 yılında Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve Gıda Mühendislerimiz tarafından düzenli olarak denetlenen Avrupa Birliği standartlarına uygun imalathanemizi faaliyete geçirdik.

Bu yolda bizi motive eden şey ise, ürünlerimizle büyüyen çocukların çocuklarının da EFTELYAürünleriyle büyüdüğünü görebilmek gibi büyük bir hayalimizin olmasıdır.

Taze Fırında Günlük

Her zaman taze, Her zaman lezzetli

Vizyon : Faaliyet gösterdiği börek ve pastacılık alanında uzmanlaşarak unlu mamüller de en iyi lezzeti yakalamak ve tatlarını tüm Türkiye’ tanıtmak.

Misyon : Her geçen gün artan ürün çeşidi ve kalitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak, sevgiyle yoğrulmuş tüm ürünleriyle hayatlarına birbirinden değişik tatlar katarak özel bir bağ kurmak.

Ödüller ve Tanınmalar